Otel Gizli Misafir Denetimi

Otel Gizli Misafir Denetimi

Tesisiniz sunduğu konaklama deneyimi hakkında Gizli Misafir Denetimi ile profesyonel bir değerlendirme gerçekleştiriyoruz.

Neden Gizli Misafir

Tesisinizin sunduğu konaklama deneyimi hakkında objektif değerlendirmesi almak tesisinizle ilgili alacağınız kararların doğru olmasını sağlayacaktır.

Misafir memnuniyeti ölçümleri, tesisin performans hakkında bilgi vermekle beraber sadece yeterli olmayacaktır. Çünkü misafirlerin tesiste bulunma amacı değerlendirme değil konaklama yapmaktır. Ayrıca misafirler deneyimleri hakkında her zaman değerlendirme yapmazlar

Gizli misafir ise tesisin her alanında misafir gibi hizmet alır ve sürekli olarak değerlendirme yapar. Ayrıca gizli misafir, konaklamasını profesyonel bir yaklaşım ile yapacağı için hiçbir detayı atlamadan size tesisiniz hakkında objektif ve ayrıntılı bir değerlendirme sağlar.

Otel Gizli Müşteri Denetiminin Gerçekleştirilmesi

Otellerde gizli müşteri ve gizli misafir denetimleri, tesis yatırımcıları veya üst yönetimi tarafından talep edilmesi halinde yapılır.

Gizli misafirin kim olduğundan ve ne zaman geleceğinden sadece yatırımcı veya üst yönetimin bilgisi olur.

Gizli misafir normal bir misafirin gibi rezervasyon aşamasından başlayarak tesisten çıkış yapana kadar normal bir misafir gibi tüm süreçleri deneyimler ve değerlendirme yapar.

Gizli misafirin tipi tesisin talebi doğrultusunda belirlenir. Tek kişi, çift kişi veya aile olarak gizli misafir konaklama değerlendirmesi sağlanabilir.

otel gizli misafir denetimi

Raporlama

Gizli misafir tarafından konaklama deneyimi sağlandıktan sonra, tesisin değerlendirilen tüm alanları ile ilgili olarak ayrıntılı değerlendirme raporu sunulmaktadır.

Her bölümün ayrı değerlendirildiği bu raporda, departman & bölümün performans puanı ve tespit edilen uygunsuzluklar ayrıntılı olarak sunulmaktadır.

WhatsApp WhatsApp Destek Hattı